دوره ها و کارگاه های آموزشی
ICNN2012‎ کارگاه کاربرد نانوزیست فناوری در دارورسانی

کارگاه آموزشی «کاربرد نانوبیوتکنولوژی در دارورسانی» درتاریخ ۱۹ شهریورماه سال جاری، در حاشیه چهارمین کنگره علوم و فناوری نانو ‏‎(ICNN2012)‎‏ برگزار خواهد شد.

خرداد ۹۱ کارگاه آموزشی کاربرد الکتروریسی در علوم پزشکی

دانشکده فناوری‌های نوین پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی‌درمانی تهران کارگاه آموزشی با عنوان «الکتروریسی و کاربردهای آن در علوم پزشکی» را در روزهای ۲۲ و ۲۳ خردادماه برگزار خواهد کرد.

دانشگاه آزاد تهران‌جنوب برگزاری دوره‌ آمادگی مسابقه نانو

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب با همکاری گروه پژوهشی نانو پودرهای پویا، دوره‌های آمادگی مسابقه ملی فناوری نانو را در روزهای ۱۷ تا ۲۶ اردیبهشت‌ماه سال جاری در محل این دانشگاه برگزار خواهد کرد.

دانشگاه تبریز برگزاری دوره آمادگی مسابقه نانو

انجمن نانوتکنولوژی دانشگاه تبریز با همکاری انجمن‌های نانوفوتونیک و فیزیک این دانشگاه در نظر دارد دوره آموزشی در روزهای چهارم و پنجم اردیبهشت‌ماه سال جاری در دانشگاه تبریز برگزار کند.

برگزاری دوره آمادگی مسابقه ملی فناوری نانو در دانشگاه اراک

کارگاه آموزشی با عنوان «آمادگی داوطلبان دومین مسابقه ملی فناوری نانو» در راستای برگزاری دومین مسابقه ملی فناوری نانو، در روزهای ۲۹ و ۳۰ فروردین‌ماه سال ۱۳۹۱ در دانشگاه اراک برگزار خواهد شد.

مجتمع فنی تهران برگزاری دوره آمادگی مسابقه نانو

شرکت توسعه فناوری مهرویژن با همکاری مجتمع فنی تهران دوره آموزشی با عنوان «فناوری نانو در علوم فنی و مهندسی» را در روزهای ۲۷ و ۳۰ فروردین‌ماه سال ۱۳۹۱ در محل مجتمع فنی تهران برگزار خواهد کرد.

کلیه حقوق این سایت ، متعلق به پرتال علمی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر نام منبع و درج لینک بلامانع است .