همایش ها و سمینارها
باشگاه پژوهشگران جوان برگزاری سمینار نیم‌روزه نانو ‏

باشگاه پژوهشگران جوان واحد علوم دارویی دانشگاه آزاد اسلامی،‌ سمینار آموزشی با عنوان «سمینار نیم‌روزه نانو» را در تاریخ ۲۵ خردادماه سال ۱۳۹۱،‌ در محل آمفی‌تئاتر این واحد دانشگاهی برگزار ‏خواهد کرد.‏

مهرماه ۹۱ برگزاری سمینار علوم و فناوری پلیمر

انجمن پلیمر ایران ‏دهمین سمینار علوم و فناوری پلیمر را در روزهای ۳۰ مهرماه تا ۴ آبان‌ماه سال جاری (۲۱ تا ۲۵ اکتبر ۲۰۱۲)، در ‏محل دانشکده مهندسی پلیمر و رنگ دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد کرد.

همایش میکرونانوتکنولوژی و سازه‌های هوشمند

همایش میکرونانوتکنولوژی و سازه‌های هوشمند، به همت شرکت توسعه فناوری برتر ماهان پارس و با همکاری مرکز آموزش‌های آزاد دانشگاه اصفهان، در روزهای ۷ و ۸ خرداد ماه سال جاری در اصفهان برگزار می‌شود.

همایش بین‌المللی Nanofair در کشور آلمان

همایش بین‌المللی Nanofair در روزهای ۱۲ و ۱۳ ژوئن سال جاری میلادی (۲۳ و ۲۴ خرداد ماه ۱۳۹۱) در شهر درسن (“Dresden”) کشور آلمان برگزار خواهد شد.

همایش بین‌المللی Nanofibers 2012 در کشور ژاپن

همایش بین‌المللی Nanofibers 2012 در روزهای ۴ و ۵ ژوئن سال جاری میلادی (۱۵ و ۱۶ خرداد ماه ۱۳۹۱) در کشور ژاپن برگزار خواهد شد.

همایش تجاری‌سازی فناوری‌نانو

پیشگامان جهانی فناوری در همایش تجاری‌سازی فناوری‌نانو که به میزبانی مرکز نوآوری نانو زیست‌فناوری و همکاری انجمن تجاری‌سازی کسب و کار‌های نانو و اداره علم و فناوری کارولینای شمالی برگزار می‌شود، شرکت خواهند کرد.

کلیه حقوق این سایت ، متعلق به پرتال علمی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر نام منبع و درج لینک بلامانع است .