دبیرخانه پنجمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو نقشه جانمایی غرفه‌های جشنواره را منتشر کرد. بر این اساس بیش از ۱۵۰ نهاد دولتی و خصوصی در این دوره از جشنواره به ارائه دستاوردهای پژوهشی و صنعتی مبتنی بر فناوری نانو خواهند پرداخت.

 

براساس آخرین آمار اعلام‌شده از سوی دبیرخانه پنجمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو، ۱۵۵ نهاد در قالب ۲۷ مرکز ترویجی-آموزشی شامل انجمن‌ها، نشریات علمی و شرکت‌های آموزشی،‌ ۳۲ مرکز علمی و پژوهشی همچون دانشگاه‌ها، پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد،‌ ۱۲ آزمایشگاه و‌ ۸۴ شرکت تولیدی و بازرگانی و خدماتی فعال در حوزه‌های خودرو، کشاورزی و بسته‌بندی، نساجی، نانومواد، آب و محیط زیست،‌ ساختمان، نفت و صنایع وابسته و تجهیزات آزمایشگاهی در بخش نمایشگاهی این جشنواره حضور خواهند داشت.

 

بخش‌هایی مانند باشگاه دانش‌آموزی فناوری نانو، خانه نانویی و فروشگاه محصولات علمی و آموزشی فناوری نانو از دیگر بخش‌هایی است که در این نقشه مشاهده می‌شوند. همچنین تاریخ‌نمای فناوری نانو که بخش جدیدی در جشنواره امسال است نیز در نقشه مشخص شده است.

 

از جمله رویدادهایی که این دوره از جشنواره را نسبت به دوره‌های پیشین متمایز می‌کند می‌توان به برگزاری اولین فرم بین‌المللی فناوری نانو در زمینه تجاری‌سازی با حضور متخصصان و کارشناسانی از کشورهای انگلستان، کره جنوبی، هلند، سنگاپور، آمریکا، فنلاند، اسپانیا، ایتالیا‌، آلمان، ژاپن و ایران اشاره داشت.

 

نقشه جانمایی پنجمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو در تصاویر قابل مشاهده است. علاقمندان می‌توانند فایل با کیفیت نقشه را از اینجا(۱و۲) دریافت کنند.

 

 

 

نشانی محل برگزاری: بزرگراه شهید چمران، محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، سالن خلیج فارس

تلفن دبیرخانه جشنواره: ۶۶۵۶۳۲۷۰ ، ۶۶۵۶۳۲۳۷ ، ۶۶۵۶۳۲۲۴

به نقل از : ستاد ویژه توسعه فناوری نانو

کلیه حقوق این سایت ، متعلق به پرتال علمی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر نام منبع و درج لینک بلامانع است .