فایل الکترونیکی کتاب «نمونه سوالات اولین المپیاد علوم و فناوری نانو»، بر روی سامانه اطلاع رسانی تخصصی نانو فناوری قرار گرفت. در این کتاب ۲۷ صفحه‌ای، ۳۴ سوال آزمون اولین المپیاد علوم و فناوری نانو به همراه پاسخ آنها‌ منتشر شده‌است.

به گفته محمد امین مرادی، دبیر اجرایی المپیاد دانش آموزی علوم و فناوری نانو، به دلیل اتمام نسخه‌ی چاپی کتاب و افزایش تقاضای دانش‌آموزان و نیز نزدیکی به دومین آزمون المپیاد دانش‌آموزی فناوری نانو، این کتاب به صورت رایگان بر روی پایگاه اینترنتی باشگاه نانو قرار گرفته است. به گفته وی، به منظور آشنایی دانش‌آموزان با نحوه ارایه سوالات آزمون دومین المپیاد نانو، مطالعه این کتاب به شرکت کنندگان در دومین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو توصیه می‌شود.

گفتنی است، آزمون مرحله اول دومین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو، در تاریخ ۳ تیرماه سال جاری برگزار خواهد شد. برگزیدگان این مرحله، پس از گذراندن یک اردوی علمی-آموزشی برای مرحله رقابت عملی آماده می‌شوند و در نهایت برگزیدگان المپیاد، همزمان با جشنواره فناوری نانو در آبان ماه سال ۱۳۹۰ معرفی خواهند شد.

متن کامل کتاب نمونه سوالات اولین المپیاد علوم و فناوری نانو از اینجا قابل دریافت است. علاقمندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص دومین المپیاد علوم و فناوری نانو، به پایگاه اینترنتی باشگاه دانش‌آموزی نانو به نشانی www.nanoclub.ir مراجعه کنند.

کلیه حقوق این سایت ، متعلق به پرتال علمی دانشجویان ایران می باشد و استفاده از مطالب با ذکر نام منبع و درج لینک بلامانع است .